Олена Урсуленко: Вчителі Херсона дають гарний приклад підростаючому поколінню

Олена Урсуленко: Вчителі Херсона дають гарний приклад підростаючому поколінню
На цьому секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко наголосила в Херсонській ЗОШ №31, де зі змагань з настільного тенісу стартувала зимова спартакіада - 2018 серед освітян.

Попереду у вчителів херсонських шкіл, вихователів дитсадків та працівників бібліотек – турніри з волейболу, шахів та шашок, а також – стрільба з пневматичної зброї.

„Вчитель – це взірець, на якого має рівнятися молодь. Сучасний вчитель – це гармонійна особистість, що йде в ногу з часом: поєднує особистий розвиток, інтелектуальну діяльність з фізичною активністю.

Приємно, що сучасні молоді вчителі Херсона дотримуються здорового способу життя та дають гарний приклад підростаючому поколінню", – прокоментувала початок спартакіади секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко.

У зимовій спартакіаді освітян беруть участь 58 команд. На урочистому відкритті спортивних змагань були присутні представники міської влади.

Команди-переможці отримають грамоти управління освіти Херсона, профспілки та грошові премії.

За матеріалами "Український Південь"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів