"Страшну" каховську вулицю обіцяють відремонтувати

Болото і ями будь-якої пори року, які не можливо перейти. Такий вигляд не один рік має вулиця Олешківська в центральній частині міста.

"Комунальники навіть сміття відмовляються у нас вивозити", — стверджує мешканець одного з будинків по цій вулиці Володимир Нікулін.

За його словами, у 2016 році за рахунок міського бюджету зробили ремонт дорожнього покриття на Олешківській. "Частину зробили і до школи мистецтв дорога стала нормальною.

А шматок довжиною 40 метрів залишився в ямах. З цього приводу ми вже зверталися до міського голови Андрія Дяченка, проте результату ніякого так і не маємо. Більшість же мешканців вулиці — люди похилого віку і діти, яким доводиться щодня проходити через болото та ями. Таке враження ніби у 2016 році бюджетні кошти кудись "зникли", а "ви, люди, живіть як хочете", — додав Володимир Нікулін.

— Вказана ділянка вулиці Олешківської, справді, у страшному стані. У 2016 році її частину відремонтували шлаковим покриттям, а решту ніхто не чіпав. Його навіть не планували тоді ремонтувати, — прокоментував директор КП "Комунальне транспортне підприємство" Олександр Зайцев.

— Провести необхідні роботи ми плануємо у 2018 році і обов'язково включимо їх до плану ремонту дорожнього покриття. Остаточне рішення залежатиме від депутатів міської ради, які, до речі, навіть досі не затвердили бюджет міста на 2018 рік. Проте я думаю, що вони підуть назустріч. Єдине, що проблематично — там нема куди подіти воду, що постійно стоїть посеред дороги, адже в даному місці нема каналізації.

Питання ремонту вулиці Олешківської планується винести на розгляд депутатського корпусу міської ради у березні.

Олександр ПІТОЄВ
"Новий День"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів