Очільника Скадовська суд відсторонив від посади

Очільника Скадовська суд відсторонив від посади
Курортний Скадовськ може залишитися без очільника місцевого самоврядування. Районний суд визнав факт порушення антикорупційного законодавства України з боку міського голови Олександра Яковлєва, котрий начебто без тендерів укладав договори на постачання канцтоварів із підприємцями, пов'язаними з ним родинними та іншими зв'язками.

Причому не повідомивши про конфлікт інтересів. За це суд відсторонив очільника міста від виконання посадових обов'язків, але той пообіцяв оскаржити ухвалу в апеляційній інстанції і взагалі вважає себе невинуватим.

На своїй сторінці у Фейсбуці Олександр Яковлєв виклав заяву про те, що вимагав закрити справу у зв'язку з відсутністю складу корупційного правопорушення, та до його аргументів ніхто не дослухався.

Однак слід додати, що це вже не перший протокол про порушення антикорупційного законодавства України, в якому фігурує прізвище Олександра Яковлєва. Кілька місяців тому той-таки районний суд Скадовська розглянув справу про незаконне отримання міським головою у січні-лютому нинішнього року премій на суму 7 427 гривень.

Рішення № 361 про таку виплату Олександр Яковлєв підписав особисто, не повідомивши депутатів міськради про наявність конфлікту інтересів. Тоді факт порушення міський голова визнав, пояснивши його банальною неуважністю, і суд визнав можливим обмежитися тільки штрафом для «неуважного», залишивши його на посаді. Однак наступного разу вердикт служителів Феміди виявився значно суворішим.

Тим часом у Скадовську відбулася акція протесту прибічників Яковлєва, які виступили проти його відсторонення.

"Голос України"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів