Херсонців зігріє "Різдвяне тепло"

Друзі! Радий повідомити вам чудову новину. Церква Святої Троїці (протоієрей Євгеній) робить гідний подарунок місту до Різдва– у понеділок, 8 січня о 13:00 у приміщенні Херсонського обласного театру ім. М. Куліша пройде благодійний концерт "Різдвяне тепло".

Для вас співатимуть Ліза Волощенко та інші обдаровані діти, а також відомий херсонський гурт "General voice", танцюватиме улюблена всім херсонцям пара Ольги та Ігоря Бондаренків, також співатиму я.

Від мене - пісні під рояль (акомпонемент Маріанни Курбановської), естрадні пісні Магомаєва та Мозгового, українські пісні.

Вхід за запрошеннями, які можна взяти абсолютно безкоштовно. Після концерту ви можете добровільно пожертвувати будь-яку суму для онкохворих дітей в відповідні бокси, розташовані в театрі.

Макс ЛОЗОВИЙ

P.S. Зробити запит на запрошення можна мені тут, у фейсбуці, в особистих повідомленнях. Побувати в театрі, подарувати собі душевний подарунок, а також зробити благородну справу - таке не можна пропустити!

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів