У Херсоні новорічні свята продовжуються

У Херсоні новорічні свята продовжуються
У переддень Різдва Христового, для 45 дітей, які перебувають на обліку служби у справах дітей Дніпровської районної у м. Херсоні ради як такі, що опинилися у складних життєвих обставинах, відбулося веселе свято в дитячому клубі-кафе «Золотий ключик».

Багато цікавих і веселих конкурсів у супроводі знайомих дітям персонажів з мультфільмів, новорічних та сучасних пісень, танців – у «святковому арсеналі» творчої команди Центру позашкільної роботи , що із задоволенням розважала дітей, яких доля не балує...

З побажаннями добра, міцного здоров′я, щастя, здійснення найзаповітніших та найщиріших мрій до дітей звернулися депутати районної у місті ради Сергій Ярощук, Володимир Шумейко, Ірина Нагорна та Ольга Еверт. Цього року за рахунок особистих внесків депутатів району усі 72 дитини, які перебувають на обліку СЖО, отримають новорічні солодкі подарунки.

Саме врученням подарунків завершили святковий ранок довгоочікувані дітлахами казкові Дід Мороз зі Снігуронькою.

Виконавчий комітет Дніпровської районної у м. Херсоні ради висловлює вдячність творчому колективу Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради за подароване дітям свято, постійну підтримку соціальних проектів органу місцевого самоврядування!

Прес-служба виконавчого комітету
Дніпровської районної у м. Херсоні ради

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів