У Херсоні підбили підсумки за результатами запровадження проекту «Шериф»

У Херсоні підбили підсумки за результатами запровадження проекту «Шериф»
У рамках Проекту «Посилення спроможності громад Черкаської та Херсонської областей впливати на роботу поліції з метою імплементації та прискорення реформи правоохоронної системи», що реалізується Херсонською благодійною організацією «Фонд милосердя та здоров'я» спільно з Громадською організацією «Черкаський правозахисний центр», було проведено засідання підсумкового круглого столу за результатами запровадження проекту «Шериф».

У засіданні також взяли участь представники Херсонського обласного центру зайнятості, Головного управління Національної поліції України в Херсонській області, інші партнери соціального діалогу та учасники АТО.

Під час круглого столу було відмічено позитивний результат проекту.

Відбулася презентація рубрики «Поліція для громади», наведено підсумки впровадження проекту «Шериф» у Чаплинському та Каланчацькому районах Херсонської області.

Начальником відділу організації надання послуг роботодавцям Херсонського обласного центру зайнятості Наталією Португальською наголошено на успішній реалізації у 2017 році соціально направленого проекту з інформування населення щодо недопущення порушень громадського порядку («Шериф»), що реалізується в області у рамках організації громадських робіт.

Також зазначено, що саме зараз проводиться інформаційно-роз'яснювальна робота з місцевими органами влади щодо організації громадських робіт у 2018 році та передбачення коштів місцевих бюджетів на ці цілі.

Довідково: За оперативними даними центрів зайнятості області з початку року в громадських роботах за соціально спрямованим проектом «Шерифи» взяли участь 199 безробітних осіб, з них 65 – демобілізовані військовослужбовці учасники АТО.

За матеріалами Херсонського обласного центру зайнятості

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів