Співаковський радий вітати всіх із Новим роком та Різдвом!

Співаковський радий вітати всіх із Новим роком та Різдвом!
Жодне свято не дарує нам стільки надій, такого передчуття щастя і радості, як ці дивовижні свята. Навіть у дорослому віці ми чекаємо їх як вісників оновленняі завжди віримо, що прийдешній рік буде кращим за попередній.

Ми прожили непростий, але щедрий на досягнення та події рік. 2017-й увійде в історію, як період змін, пошуку складних компромісів та початку важливих реформ.

Хоча кожному, мабуть, він запам'ятається чимось своїм: комусь перемогами та здобутками, комусь — розчаруванням і нездійсненними мріями. Проте це був ще один рік творення — творення нового обличчя України.

Він зробив нас мудрішими і дав потужний поштовх у майбутнє.

Дуже хочеться, щоб у новому році ми зберегли все краще, що маємо, та спільними зусиллями досягли ще більших успіхів. Будьмо єдиними в своїх помислах та сміливими в діях!

Бажаю всім Божого благословення, добробуту, оптимізму, здійснення мрій і сподівань. І нехай прийдешній рік стане для кожної родини роком добрих змін, принесе на нашу землю мир і злагоду.

З Новим роком, друзі! З новим щастям!

Народний депутат України
Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів