Хто сильніший? У кого більше прав?

Хто сильніший? У кого більше прав?
Стало відомо, що наш земляк херсонець Роман Романов, який є Головою «Укроборонпрому» не збирається йти у відставку не дивлячись на гучну заяву,яку зробив Прем'єр Гройсман у четвер під час засідання КМУК щодо того, що він не бажає працювати з «таким керівником».

Нагадаю, що під час засідання КМУ Прем'єр-міністр Володимир Гройсман, ініціював звільнення Романова через те, що начебто на Миколаївському суднобудівному заводі, якій належить «Укроборонпрому» існує заборгованість по виплаті заробітної плати.

В той же час в «Укроборонпромі» продовжують наполягати на тому, що питання «відставки» це питання не одного дня, і його вправі вирішувати не одна особа, навіть якщо він Прем'єр, а відповідно до процедури – Уряду.

Скоріш за все Гройсман, як говорять у Одесі – «рамси поплутав», і «перегнув палицю» - не його це напрямок – «оборонпром», не він там «годується», є там більші владні фігури, які не просто так ставили на цю посаду Романова, а отже не Гройсману його і знімати...

Сергій ОСОЛОДКІН

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів