Новорічний подарунок мешканцям Комишан

Новорічний подарунок мешканцям Комишан
Мешканці селища Комишани під Херсоном будуть забезпечені цілодобовим водопостачанням. Проведені аналізи води з кожної свердловини свідчать - вода відповідає якості,- запевнив голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв.

Протягом десятиліть жителі селища Комишани, а це близько 10 тисяч людей, користувалися водою, яка подавалась за графіком та низьким рівнем якості, була надто жорсткою й солоною. Її неможливо було вживати і готувати на ній їжу!

Для вирішення цієї проблеми обласна державна адміністрація звернулася до Кабінету Міністрів України з проханням виділити кошти з державного бюджету для впровадження даного проекту.

Так, у 2016 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку розпочали реалізовувати даний проект. Роботи проводилися протягом двох років та здійснювались шляхом співфінансування коштів з державного бюджету на суму 18,7 млн. грн та місцевого - 8,4 млн. грн. Загалом кошторисна вартість об'єкту склала 27,1 млн. грн.

Вітаю комишанців з цією важливою подією! Для них це, дійсно, найкращий подарунок до Нового року!, - впевнений Андрій ГОРДЄЄВ.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів