На Херсонщині реалізується на практиці співробітництво з Литвою

Ще один з підписаних у Херсоні, під час "Балтійсько-Чорноморського економічного форуму", меморандумів перейшов до стадії практичної реалізації.

Саме сьогодні, 29 грудня наприкінці року що минає, до Херсона з Литви прибула вантажівка з необхідним обладнанням для будівництва локальної сонячної електростанції яка буде першим об'єктом побудованим завдяки литовської компанії Global BOD Group та їх Українських партнерів "Солітек-Україна" (Херсон).

Саме в ці хвилини вивантажується привезене обладнання на теренах Олешківського району Херсонської області (на фото).

Нагадаємо, цього року, під час проведення 1 вересня другої заключної частини форуму в Херсоні Головою ХОДА Андрієм Гордєєвим, Головою Правління "Балтійсько-Чорноморського економічного форуму", Генеральним директором ГК "Содружество" Віктором Поповим, Головою Правління Global BOD Group (Литва) Відмантас Янулевічус, директором "Солітек-Україна" Андрієм Кіженцевим було підписано меморандум щодо розвитку відновленої енергетики та будівництві сонячних електростанцій на території Херсонської області.

Вже в першому місяці наступного року чекаємо на наступні позитивні новини спільної Україно-Литовської співпраці, старт якій було дано на площадці "Балтійсько-Чорноморського економічного форуму".

Володимир МАКУХА

P.S. За додатковою інформацією, яку отримали «Херсонці» - будуватися сонячна електростанція буде на території "Олешківського маслозаводу" в два етапи. Перша черга планується до введення в експлуатацію вже на початку наступного року.

Введення в експлуатацію всієї сонячної електростанції забезпечить можливість Олешківському маслозаводу працювати повністю автономно від інших джерел енергії. Використовувані при будівництві сонячні панелі, розроблені литовською компанією Global BOD Group визнані одними з кращих в світі за своїми технічними характеристиками, серед панелей даного класу, і одними з кращих по довговічності використання.

Даний проект буде першим спільним Українсько-Литовському проект в якому буде використано частину обладнання і комплектуючих вузлів, які вже виготовлено підприємством "Солітек-Україна".

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів