У Каховській міськраді новий секретар

У Каховській міськраді новий секретар
Більшістю голосів каховські депутати 21 грудня обрали нового секретаря міської ради. Ним стала 47-річна Ірина Гончарова,член партії «БПП «Солідарність», заступник начальника місцевого управління Пенсійного фонду.

Її попередниця, донька відомого місцевого бізнесмена Лілія Дроздік, нині перебуває у відпустці по догляду за дитиною.

Тож ймовірно, що Ірина Гончарова працюватиме секретарем до завершення каденції міськради VII скликання.

Цікаво, що зараз жодних скандалів під час обрання нового секретаря не виникало. Хоча два роки тому ситуація була зовсім іншою, коли народні обранці вперто вимагали обрати на цю посаду «свою» людину. Але попри всі запевнення депутатів, Лілія Дроздік прославилася не стільки успішною і фаховою роботою в міськраді, скільки відверто хамськими і часом кумедними висловлюваннями.

Зокрема, своє обрання на посаду секретаря вона пов'язувала не з впливом свого батька, а з тим, що вона «не знала, чем полезным себя занять в Каховке после обучения [у вузі] и пошла себе убирать парк».

— Згода депутатів на кандидатуру Гончарової пов'язана більше з тим, що у них просто не було інших претендентів на цю посаду, — коментує міський голова Андрій Дяченко. — Точніше, вони у них були, але жоден із них не має вищої освіти. Можливо, вони просто посоромилися всерйоз пропонувати таких людей.

Олександр ПІТОЄВ
"Новий День"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів