Закрити дитсадки вимагають рятувальники на Херсонщині

Закрити дитсадки вимагають рятувальники на Херсонщині
Співробітники Держслужби з надзвичайних ситуацій на Херсонщині буквально закидали суди позовами про припинення діяльності шкіл та дитсадків.

Сімнадцять таких справ уже прийняли до розгляду чи розглядають в окружному адміністративному суді.

Посилаючись на висновки позапланових перевірок, рятувальники наполягають на закритті бюджетних закладів через багаторічне ігнорування приписів про усунення грубих порушень протипожежної безпеки з боку їхньої дирекції.

Цих порушень — хоч греблю гати: тут і заблоковані запасні виходи для евакуації малечі, відсутність автоматичної пожежної сигналізації, і непрацюючі гідранти, несправність електромереж, і використання легкозаймистих матеріалів під час оздоблювальних робіт чи ремонтів.

Через ці факти кричущого недбальства суд уже призупинив діяльність ясел-садка в селі Дніпровському Білозерського району Херсонщини, на черзі — ще шістнадцять.

Звісно, закриття дошкільних закладів, нехай і тимчасове — до усунення порушень, сильно дошкулятиме батькам малюків, котрих ні з ким залишити. Та якщо будівля спалахне, ціною недбалості будуть юні життя.

"Голос України"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів