Жителям Херсона пропонують збагатитись перед Новим роком

Жителям Херсона пропонують збагатитись перед Новим роком
Хто з нас не мріє мати багато грошей, тим паче перед новорічними святами. Тільки завжди виникає питання – де їх взяти...

А тепер уявіть, що вам випав шанс отримати аж 350 тисяч гривень. І це не фантастика - повідомлення на мобільний з точнісінько таким змістом отримала пенсіонерка Євгенія. А для того, аби забрати гроші, та ще й готівкою, потрібно було лише набрати вказаний у повідомленні номер...

Але радість від неочікуваної премії швидко згасла. Бо жодного дива не сталося. Все виявилось набагато прозаїчніше. Дівчина на тому кінці слухавки розповіла, що ці гроші – не виграш і не благодійність, а звичайнісінький кредит.

Та й отримати його не так просто. Хоч і без документів та зайвої паперової тяганини, проте готівки вам дадуть не більше 20 тисяч. І лише на місяць. Так би мовити, щоб було на що свята відгуляти. А про розмір відсотків у такій щедрій організації можна лише здогадуватись.

Тому, навіть напередодні казкових новорічних свят, будьте пильними. Аби на свята до вас, замість діда Мороза, не завітали люди, які вміють вибивати борги.

Олена ПІМЕНОВА

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів