У Новій Каховці «ротація кадрів» неминуча

У Новій Каховці «ротація кадрів» неминуча
Двох нових заступників міського голови затвердила Новокаховська міськрада. На ці посади з 1 січня 2018 року заступлять Віктор Замковий,котрий нині працює заступником директора КП «Міський водоканал», і директор пасажирського комунального підприємста «Автоцентр» Олег Тарабака.

Також рішенням міськради з 21 грудня 2017 року за власним бажанням звільнено заступника міського голови Сергія Давидюка.

— Сергій дискомфортно почувався на цій посаді й попросив підписати його заяву та в разі можливості допомогти з праце­влаштуванням, — прокоментував міський голова Володимир Коваленко. — Віктор Замковий на новій посаді повинен закрити блок питань взаємодії з громадськими організаціями пат­ріотичного спрямування. Одна з працівниць міського військкомату зізналася, що з такою людиною, як Замковий, вона готова йти і у вогонь, і у воду. Погодьтеся, це вже достойно характеризує людину. Загалом у нас давно передбачено 4 заступники місь­кого голови.

На четвертому ми завжди економили і «доекономилися» до того, що ані захворіти не можна вже нікому, ні виїхати кудись у відрядження. А Олег Тарабака своїм ставленням на посаді директора ПКП «Автоцентр» за­служив на це. Я його мітив на заступника ще 5—6 років тому. Шмат роботи у нього буде великий: треба оновити транспортний парк, забезпечити 5—6 автобусних рейсів на день у всі віддаленні населені пункти міськради і багато чого іншого.

Міський голова анонсував також заміну деяких директорів комунальних підприємств і чиновників з апарату виконавчого комітету міськради.

«За результатами зауважень начальника фінансового управління міськ­ради більшість розпорядників бюджетних коштів були мною депремійовані. А два тижні тому у нас почалася потихеньку ротація кадрів. Пов'язана вона з тим, що дехто втратив почуття реальності, дехто — відповідальності, а хтось і просто власного страху. Проте це буде нести стабільний і виважений характер. А кого воно торкнеться — ви скоро побачите», — пообіцяв Володимир Коваленко.

Олег БАТУРІН
"Новий День"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів