На мапі Херсонщини з’явиться ще одна об’єднана громада

На мапі Херсонщини з’явиться ще одна об’єднана громада
Відповідний проект рішення опублікували на офіційному сайті Голопристанської міської ради напередодні нового року.

У документі сказано, що планується «об'єднатися з територіальною громадою села Стара Збур'ївка Старозбур'ївської сільської ради в Голопристанську територіальну громаду з центром у місті Гола Пристань».

У свою чергу, міський голова міста обласного значення має звернутись до Херсонської ОДА. І запропонувати їй звернутись вже до Центральної виборчої комісії, а вже ЦВК має прийняти рішення і призначити перші вибори депутатів сільської, міської рад та відповідного міського голови в установленому законодавством порядку.

Також у проекті рішення пропонується затвердити план організаційних заходів. Всі вони розраховані на перший квартал 2018 року.

За цей час мають підготувати проект необхідного інфраструктурного та кадрового забезпечення Голопристанської ОТГ, обрахувати її фінансову спроможність, розробити Положення про старосту, в якому визначити його права та обов'язки, порядок його звітності та заходи щодо ліквідації міської ради Голої Пристані та сільради Старої Збур'ївки.

Олена ПІМЕНОВА

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів