Важлива подія в освітній галузі Херсонщини

Сьогодні, 27 грудня, в Херсонському державному університеті відкрили унікальні лабораторії робототехніки (на факультеті фізики, математики та інформатики)та молекулярної біології (на факультеті біології, географії та екології).

За такий вагомий внесок у розвиток ХДУ висловлюю вдячність народному депутату України Олександру Співаковському та всьому колективу вищого навчального закладу, - відзначив голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв.


Стрімка еволюція технологій та підвищення вимог до IT-фахівців, інженерів, професіоналів у галузі високих технологій мотивує нас удосконалювати матеріально-технічну базу усіх навчальних закладів, а особливо вишів. Адже навчання стало не просто актом передачі знань від учителя до учнів, а справжнім способом розширення свідомості і зміни реальності.


Випускники університетів мають виходити на ринок праці з відповідним запасом актуальних знань та навичок, крокувати в ногу з прогресом, бути готовими до нових випробувань та надважких завдань. Тому сучасне обладнання, сучасні підходи та методики є важливим кроком у розвитку всього освітнього потенціалу Херсонщини!, - впевнений Андрій Гордєєв.

Майбутнє у сучасному світі за IT-технологіями, тому у цьому виші нині запроваджується все більше новітніх технологій. Це відкриття є логічним продовженням спільних зусиль задля того, аби молодь мала змогу отримати якісну підготовку.


Відповідно до "Програми людського капіталу", молодь має отримувати знання у конкурентних умовах, а ХДУ якраз і створює таке середовище, що дозволяє отримати високі знання у різних галузях науки, щоб бути успішною людиною та працювати на розвиток рідної Херсонщини, - прокоментував подію народний депутат Олександр Співаковський.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів