У Херсонському міському центрі зайнятості підбили підсумки роботи за рік

У Херсонському міському центрі зайнятості підбили підсумки роботи за рік
З метою розвитку Служби зайнятості, розширення її функціоналу та напрямів покращення співпраці із роботодавцями та соціальними партнерамиу приміщенні Херсонського міського центру зайнятості відбулося засідання круглого столу на тему «Нові форми надання соціальних послуг клієнтам центру зайнятості».

У заході взяли участь: Олена Рузгіс, виконуюча обов'язки міського голови - начальник управління соціальної політики Херсонської міської ради, Наталя Журженко, начальник відділу професійно-технічних навчальних закладів управління освіти Херсонської міської ради, Антон Єфанов, директор Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Херсонської міської ради, представники районних у м. Херсоні рад, селищних рад, ДНЗ «Херсонського центру професійно-технічної освіти ДСЗ», ТОВ «Авто-Електромаш», ТОВ «НВП «Херсонський машинобудівний завод».

Відкриваючи засідання, директор Херсонського міського центру зайнятості Світлана Ширяєва зазначила, що сьогодні державна служба зайнятості є службою європейського рівня, яка постійно впроваджує прогресивні форми і методи роботи, такі як відео-резюме, відео-вакансія, професіографічна екскурсія, рекрутинг, ярмарки вакансій безпосередньо у роботодавця, запрацював новий сервіс «Електронна черга реєстрації безробітних», впроваджується «Електронний кабінет роботодавця», «Електронний кабінет безробітного», що дозволяє отримувати швидкий доступ до послуг служби зайнятості.

У ході роботи круглого столу учасники були ознайомлені зі станом ринку праці в Україні та в місті Херсоні, результатами роботи центру у 2017 році та основними пріоритетами в діяльності центру зайнятості. Також йшлося про можливості служби зайнятості щодо професійного навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації безробітних для задоволення потреб роботодавців у кваліфікованих кадрах в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, зокрема, в державному навчальному закладі «Херсонський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості», що знаходиться в місті Нова Каховка. Доступні професії: продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів, касир, овочівник, плодоовочівник, швачка, тракторист категорії А1, А2, В1 та за такими напрямками, як: «Основи підприємницької діяльності», «Актуальні питання з охорони праці», «Етика обслуговування клієнтів» тощо.

Також були розглянуті перспективи роботи на 2018 рік, а саме - щодо розширення видів громадських робіт, зокрема, надання послуг з соціальної адаптації незахищеним верствам населення, внутрішньо переміщеним особам та учасникам АТО; надання юридичної, психологічної та профорієнтаційної підтримки внутрішньо переміщеним особам та учасникам АТО; соціальна допомога щодо підтримки бездомного населення, надання юридичних послуг особам, звільненим з місць позбавлення волі.

Підводячи підсумки роботи круглого столу, виконуюча обов'язки міського голови-начальник управління соціальної політики Херсонської міської ради Олена Рузгіс звернула увагу на високопрофесіональну роботу фахівців Херсонського міського центру зайнятості. У свою чергу Світлана Ширяєва, директор Херсонського міського центру зайнятості подякувала всім учасникам заходу за плідну співпрацю.

Херсонський міський центр зайнятості

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів