На Херсонщині відзначили кращих роботодавців

На Херсонщині відзначили кращих роботодавців
З нагоди 27-річчя створення державної служби зайнятості України 18 грудня 2017 року директором Каховського міськрайонного центру зайнятостіОксаною Радченко були проведені робочі зустрічі з керівниками підприємств м. Каховка та Каховського району.

А саме ДП "Дослідне господарство "Каховське" Інституту зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України Володимиром Проценко, «Каховського районного споживчого товариства» Зінаїдою Каркіною, ТОВ «Формат Каховка» Борисом Фортунатовим, «Каховського міжрайонного управління водного господарства» Ігорем Зотовим та ТОВ «Агробізнес» Едуардом Репілевським.

У ході зустрічей були обговорені питання щодо стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць, можливості підвищення кваліфікації мешканців громади за сприяння служби зайнятості та інші важливі питання.

За підсумками 2017 року дані роботодавці були відзначені Подякою Каховського міськрайонного центру зайнятості за плідну співпрацю та вагомий внесок у виконання завдань, пов'язаних з реалізацією державної політики зайнятості в Україні, соціального захисту населення від безробіття.

Херсонський обласний центр зайнятості

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів