У Херсоні можна скористатися найсучаснішими інструментами пошуку роботи

У Херсоні можна скористатися найсучаснішими інструментами пошуку роботи
«Хочу знайти роботу своєї мрії, яка б приносила моральне і матеріальне задоволення» – приблизно таке бажання загадує під Новий рік кожен п'ятий українець.

Чи можливе здійснення мрії без втручання Діда Мороза та інших казково-містичних істот? Звичайно! У цьому особисто змогли переконатися слухачі Херсонського міського центру зайнятості, які відвідали семінар «Техніка пошуку роботи», що проходив у Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Під час заходу учасники ознайомилися з актуальними тенденціями світового та українського ринку праці, дізналися про перелік основних компетенцій, які, згідно з прогнозами експертів, вже у 2020 році будуть обов'язковими для кожного здобувача.

Окрема увага була приділена особливостям пошуку роботи через Інтернет. Гості семінару дізналися про найсучасніші можливості для пошуку роботи, які пропонує Всесвітня мережа.

Родзинкою семінару була практична вправа, присвячена особливостям формування мети. Протягом усього заняття група будувала покроковий план, згідно з яким вони мають досягати своєї мети – високооплачуваної роботи.

Сподіваємося, що отримана інформація допоможе особам, що тимчасово втратили роботу, швидко знайти справу своєї мрії.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів