Команда Андрія Гордєєва: Орієнтуємося на результат!

Сьогодні, 26 грудня, голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв разом з народними депутатами Українита заступниками голови ОДА провели підсумкову конференцію щодо основних напрямів роботи у році, що минає.

ІНВЕСТИЦІЇ

2017 рік для Херсонщини був плідним та результативним, а ще - щедрим на інвестиції - обсяг прямих іноземних інвестицій має позитивну динаміку та перевищує 210 американських мільйонів доларів. Завдяки тісній співпраці з представниками бізнесу вдалося реалізувати у Голій Пристані найважливіші інвестиційні об'єкти - це перевантажувальний термінал «НІБУЛОН», унікальне науково-виробниче підприємство «5 Element».

Також запрацювала філія швейної фабрики «ВіД». У співпраці з Укроборонпромом на державному заводі «Палада» урочисто передали композитний автономний плавучий док на Кіпр. Також, говорячи про здобутки минулого року, варто відзначити роботу аеропорту «Херсон», який постійно модернізується, збільшує кількість і географію польотів. Та саме головне, вже привітав 100-тисячного пасажира!

ІНФРАСТРУКТУРА

2017 року за підтримки Кабінету Міністрів України обласній владі вдалося відновити будівництво шляхопроводу по проспекту Адмірала Сенявіна й вулиці Залаегерсег, що у Херсоні, та закласти для цього кошти в обласний бюджет на 2018 рік у сумі 19 мільйонів гривень.

АЛЬТЕРНАТИВНА ЕНЕРГЕТИКА

Протягом року на Херсонщині продовжували будувати сонячні панелі та вітрові електростанції, таким чином керівництво обласної державної адміністрації підтверджувало свої наміри щодо впровадження альтернативної енергетики в регіоні. Загалом на території Херсонської області діє 12 сонячних та 4 вітрових електростанцій загальною потужністю 100,2 МВт.

ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ

У 2017 році в області реалізовувалася політика Президента України щодо децентралізації. Згідно з перспективним планом формування територій громад у Херсонській області передбачено створення 41 об'єднаної територіальної громади. На разі поставлене завдання виконано більш ніж на 50%. Вже створено 26 об'єднаних територіальних громад у 10 районах області (Білозерському, Великоолександрівському, Високопільському, Голопристанському, Горностаївському, Іванівському, Каланчацькому, Каховському, Олешківському, Чаплинському).

РІЧКОВІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

За підтримки Героя України Олексія Вадатурського вдалося відновити річкові пасажирські перевезення суднами на підводних крилах «НІБУЛОН Експрес» за маршрутом «Нова Каховка – Херсон – Гола Пристань». Дніпром відправляли і херсонські кавуни до столиці.

ТУРИЗМ

У році, що минає, команда Андрія Гордєєва продовжувала працювати над розвитком туристичного потенціалу регіону, зокрема популяризувала унікальну Кам'янську Січ. Не забували і про культурне життя області. Під час цьогорічного конкурсу «Євробачення» у Херсоні працювала фан-зона. Також було відроджено найпрестижніший дитячий фестиваль на території України «Чорноморські ігри», в яких взяло участь майже 400 конкурсантів з різних куточків нашої країни.

ЗЕМЛЯЦТВО ХЕРСОНЩИНИ

Щодо громадського життя, то варто відзначити, що своє 20-річчя відсвяткувала одна з найпотужніших організацій «Земляцтво Херсонщини». З нагоди ювілею делегація з області взяла участь в урочистому засіданні «Земляцтва» в Києві, де обрали нового президента організації Юрія Гусєва, що стало справжнім символом перезавантаження.

БЕЗПЕКА

Питання безпеки завжди було на контролі. У будь-який час бійці були напоготові, щоб дати відсіч ворогові та захистити кордони України. З цією метою проведено навчання для 50 підрозділів територіальної оборони – військовий вишкіл пройшло більш ніж 5 тис небайдужих громадян Херсонщини!

СПОРТ

Команда Андрія Гордєєва робила й надалі робитиме все, щоб діти Херсонщини були здоровими! Тому протягом року в області здійснювалася робота з «футболізації» - будували сучасні спортивні майданчики зі штучним покриттям у Херсоні, у Станіславі Білозерського району, у Олешках, у Чорнобаївці та у селищі Текстильників.

У 2017 ріці відбудовували школи та дитячі садочки, оновлювали парк машин центру швидкої допомоги, здійснювали капітальний ремонт доріг. Звичайно, це не весь перелік здобутків, але їх вдалося досягти завдяки конструктиву і взаємодії всіх органів влади й місцевого самоврядування, підтримці народних депутатів України, зокрема Олександра Співаковського, Сергія Хланя, Миколи Паламарчука, Федора Негоя, Івана Вінника, Кабінету міністрів України та Прем'єр-мініста України Вололимира Гройсмана і Президента України Петра Олексійовича Порошенка.

КОМАНДА АНДРІЯ ГОРДЄЄВА. ОРІЄНТУЄМОСЯ НА РЕЗУЛЬТАТ!

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів