У Херсоні нагородили вуличних мрійників

У суботу, 23 грудня, в Херсонському палаці дітей та юнацтва представники будівельної компанії "Молодіжний житловий комплекс" та міського управління освіти нагородили переможців фестивалю-конкурсу вуличного мистецтва (стріт-арту) "Місто моєї мрії".

В конкурсі, який відбувався у вересні-жовтні цього року взяло участь більше 120 учнів та студентів навчальних закладів Херсона.

Особлива подяка юним художникам та колективам Державного та Національного технічного університетів, загальноосвітніх шкіл Таврійського мікрорайону міста - № 24, 27, 33, 44, 45, 56, Таврійського ліцею мистецтв, а також молодим родинам, які взяли участь у фестивалі-конкурсі. До організації заходу долучились громадські організації Ротарі-клуб "Херсон", Національний конгрес батьків України.

Перші місця в різних номінаціях отримали команди шкіл 24, 33, Таврійського ліцею та Херсонського державного університету. Останні учасники поділили між собою другі та треті місця. Всі 90 переможців отримали подарунки, нагороди від будівельної компанії «МЖК». Ротарі клуб Херсон надав спеціальні грошові призи.

"Творча енергія молодих художників спонукала багатьох мешканців міста до наведення порядку в своїх будинках та мікрорайонах, до організації нових творчих конкурсів щодо розвитку нашого рідного міста, його просторових локацій та архітектури", - прокоментував подію ініціатор акції будівельної компанії "Молодіжний житловий комплекс" Андрій ЯЦЕНКО

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів