У херсонських автосалонах проходять новорічні ялинки

Херсонські автосалони Тойота Центр Херсон «Авто-Плаза» та Nissan Центр «Автоград-Херсон» проводять безкоштовні святкові новорічні ялинки для дітей.

Спеціально запрошеними гостями заходів стали вихованці Новокиївської спеціальної школи-інтернату та діти з віддалених сіл Скадовського району – Тарасівки, Дарівки та Новоукраїнки. Організувати приїзд цих дітей до Херсона вдалося завдяки фінансовій допомозі ТОВ «Авто-Плаза» та Спілки жінок Херсонщини.

Протягом двох годин святкувань аніматори грали з дітьми в рухливі ігри, танцювали, водили хороводи та проводили естафетні змагання. Також усі бажаючі могли взяти участь у творчих майстер-класах і нанесенні аква-гриму.

Родзинкою святкувань стало шоу мильних бульбашок, які спочатку розсипалися, клеїлися фігурками, пускали кольоровий дим, а потім почали горіти і, навіть, «одягатися» на малюків.

Наприкінці свята усім дітям вручили новорічні подарунки та запросили до кенді-бару. А вихованці Новокиївської спеціальної школи-інтернату отримали ще один подарунок – вперше в житті відвідали Контактний зоопарк «Страна ЕНОТиЯ».

Спілка жінок Херсонщини

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів