Херсонські ОСББ святкують разом

Вчора, 24 грудня, у приміщенні Херсонського музичного училища відбулася традиційна передноворічна зустріч керівників ОСББ міста Херсона.Бажаним гостем на святі був помічник народного депутата України Олександра Співаковського, керівник його громадської приймальні Олексій Саковніч.

Вже кілька років поспіль напередодні Нового року ГО «Рух розвитку ОСББ міста Херсона» (його очолює Ірина Зоря) організовує для керівників ОСББ міста святкову зустріч, щоб підбити підсумки року, що минає, обмінятися думками, відзначити кращих.

Кількість об'єднань співвласників у Херсоні щороку зростає — протягом 2017 року було зареєстровано майже 100 нових ОСББ, і тепер їх загальна кількість по місту становить понад 700. Але традиції спільних свят залишаються...

Вчора у приміщенні Херсонського музичного училища знову відбулася традиційна передноворічна зустріч. І, як завжди, бажаним гостем в «родинному» колі голів ОСББ міста був помічник народного депутата України Олександра Співаковського, керівник його громадської приймальні Олексій Саковніч.

Адже більшість херсонських ОСББ долали труднощі перших кроків свого становлення саме за підтримки нардепа та його команди, та й тепер постійно звертаються до його громадської приймальні у разі потреби у консультації або у правовій підтримці.

Вітаючи присутніх із Новим роком та Різдвом, Олексій Саковніч висловив задоволення тим рівнем співпраці, який встановився між ОСББ міста та громадською приймальнею О.Співаковського.

Він передав також теплі вітання від народного депутата та побажання й надалі натхненно розвивати рідне місто, сприяти формуванню у херсонців свідомого ставлення до спільної власності і, звичайно ж, успіхів, добробуту і родинного затишку.

За матеріалами Український Південь

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів