Мангер: Херсонська обласна рада завжди підтримує проекти, які стосуються розвитку регіону

Мангер: Херсонська обласна рада завжди підтримує проекти, які стосуються розвитку регіону
З 26 по 28 липня 2018 року на базі міжнародного аеропорту "Херсон" пройде один із наймасштабніших публічних заходів аграрної сфери у Східній Європі– Міжнародний агропромисловий форум "АГРОПОРТ Південь – 2018".

Вчора, 22 грудня було підписано тристоронній меморандум про організацію та проведення форуму між Херсонською обласною державною адміністрацією, Херсонською обласною радою та організатором заходу "Авіабрендом".

Як зазначив директор "Авіабренду" Дмитро Титаренко, одним із ключових факторів вибору Херсонщини у якості місця проведення цього форуму стала наявність аеропорту, який дозволить залучити до участі у заході максимальну кількість людей. Крім того, він відзначив позитивний імідж нашого регіону.

Створенню цього іміджу, зокрема, сприяло і проведення Міжнародного інвестиційного форуму "Таврійські горизонти". Як зазначив Дмитро Титаренко, протягом трьох днів у аеропорті будуть організовані виставки сільськогосподарської техніки та технологій. Планується також нагородження лідерів аграрної сфери Херсонщини.
Особливістю "АГРОПОРТу Південь – 2018" стане можливість проводити демонстраційні покази на сільскогосподарських полях, біля яких знаходиться аеропорт.

"Ми розуміємо, що майбутнє за регіонами. У Києві просто неможливо сконцентрувати інтереси всіх аграрних напрямів усіх регіонів. Ми очікуємо не менше 4 тисяч відвідувачів. Для Херсонщини це не лише можливість розповісти про себе на рівні міжнародних проектів, а й можливість будувати зв'язки на внутрішньоукраїнському ринку", – відзначив директор "Авіабренду" Дмитро Титаренко.

Голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер зробив акцент на тому, що Херсонщина завжди відкрита для інвестицій, нового партнерства та для заходів, які цьому сприяють.

"Херсонська обласна рада завжди підтримувала проекти, які стосуються розвитку регіону та залучення до нього інвестицій. Цей форум дозволить налагодити співпрацю з новими партнерами. Це – майданчик, який дає поштовх для розвитку нашої області.

Херсонщина – потужна аграрна область. У нас найбільші площі зрошуваних земель в Україні. Такий захід нам потрібен, адже він спрямований на розвиток як регіону, так і всієї держави", – вважає голова облради Владислав Мангер.


У свою чергу, голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв відзначив, що аграрний сектор – важлива складова економіки Херсонщини, якій потрібно приділяти достатньо уваги.

Херсонська обласна рада

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів