Керівники Херсонщини підтримують нові напрямки аграрного розвитку

Сьогодні, 22 грудня, за участі керівників Херсонщини відбулася прес-конференція щодо підготовки до проведення форуму "АГРОПОРТ Південь Херсон 2018", присвяченого новим напрямам розвитку Херсонської області в аграрній сфері.

Спікери заходу презентували проекти та розповіли, яким питанням приділятимуть максимум уваги. Які аспекти можуть вплинути на покращення життя в регіоні та яким чином можна підтримати молодь з сільської місцевості? Як впливає прогресивне бачення розвитку регіональної влади на залучення інвестицій?

Зокрема, проанонсували проведення першого на Херсонщині масштабного заходу з підтримки фермерства та сільгоспвиробників України і Східної Європи — Міжнародного агропромислового форуму АГРОПОРТ.

«У 2018 році АГРОПОРТ вперше проходитиме на Півдні і до того ж святкуватиме своє п'ятиріччя. Таким чином ми реалізуємо заплановану для себе стратегію на 5 років, яка полягає в залученні до регіональних заходів три ключові зони: Схід, Захід і Південь. Саме Херсон у нас «закриває» південну територію, де вже 26-28 липня відбудеться АГРОПОРТ Південь Херсон на території херсонського аеропорту. Ми очікуємо серйозний ривок вперед», – повідомив генеральний менеджер Агропорт Україна Дмитро Титаренко.

«Я підтримую стратегію організаторів АГРОПОРТ Україна — «Майбутнє — за регіонами». Вважаю, що проведення таких заходів життєво необхідно для нашої аграрної Херсонської області. АГРОПОРТ Південь Херсон 2018 стоїть на одному щаблі з Міжнародним інвестиційним форумом «Таврійські горизонти» за рівнем тих можливостей, які він відкриває для херсонських аграріїв, фермерів та бізнесменів»,– наголосив голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв.

У рамках проведення АГРОПОРТ Південь у Херсоні, будуть порушені теми розвитку сільськогосподарської логістики, систем зрошення, овочівництва, садівництва, виноградарства, тепличного господарства та провадження зеленої енергетики.

У форумах планують взяти участь вищі посадові особи України, керівники АПК регіонів-партнерів, представники дипломатичного корпусу, керівники органів місцевого самоврядування, науковці, а також провідні представники ділових кіл Львівщини, Херсонщини та Харківщини.

Після завершення прес-конференції відбулося підписання Меморандуму про співпрацю та партнерство між Херсонською обласною державною адміністрацією, Херсонською обласною радою і ТОВ «Авіабренд».

Елеонора ГУСЬКОВА

ДОВІДКОВО: АГРОПОРТ Україна ™ (www.agroport.ua) – щорічний масштабний захід з підтримки фермерства та сільгоспвиробників України і Східної Європи. Проходить з 2015 року за підтримки ФАО і входить в календар ООН.

Традиційно тематика заходу корелюється з генеральною лінією ФАО і підтримує тематику Міжнародних років, які приймає Генеральна асамблея ООН. З 2016 АГРОПОРТ об'єднав фермерів всієї України і проводиться в форматі Захід-Схід.

Форум є комплексним і складається з виставки техніки і технологій для фермерства, інвестиційної конференції та серії семінарів, круглих столів та зустрічей бізнесу. З моменту заснування проходить на майданчиках Міжнародних аеропортів.

З 2018 року АГРОПОРТ проходить в трьох містах та охоплює інтереси індивідуально західних, південних та східних агровиробників.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів