Держекоінспекція Херсонщини стажує майбутніх екологів

Студенти факультету біології, географії і екології Херсонського державного університетуДарія Кузнецова, Ольга Елль, Павло Лактіонов, Олена Журавльова пройшли виробничу навчальну практику в Державній екологічній інспекції у Херсонській області.

За час практики майбутні екологи набули додаткові компетенції та досвід з виконання професійних завдань, удосконалили свої професійні знання і уміння.

Від імені студентів-практикантів Дарія Кузнецова запевнила, що обов'язково повернеться до екологічної інспекції уже в якості фахівця: «Ми дуже вдячні дружньому колективу державних інспекторів з охорони навколишнього природного середовища і особисто начальнику Держекоінспекції у Херсонській області Устину Валерійовичу Мальцеву за організацію навчання під керівництвом високодосвідченого професіонала Скороход Олени Миколаївни.

За час практики ми наочно побачили як потрібно працювати на посаді обраної нами професії, застосовували набуті нами теоретичні знання та ще більше впевнилися у правильності свого вибору, бо вважаємо, що збереження довкілля це важлива задача, що стоїть перед нашим поколінням».

Начальник екологічної інспекції Устин Мальцев оцінив старання студентів за час виробничої практики на «відмінно» і виразив сподівання, що сумісними зусиллями на Херсонщині буде наведено порядок у дотриманні вимог природоохоронного законодавства.

Державна екологічна інспекція в Херсонській області

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів