У Херсоні відкрили ще один спортивний майданчик

Сьогодні, 21 грудня, керівники Херсонщини взяли участь у відкритті спортивного майданчика зі штучним покриттям у Херсонській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №39 "Школа-родина" Херсонської міської ради.

Будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям на території даного навчального закладу здійснювалось в рамках проекту «Розвиток в області мережі сучасних спортивних споруд», і фінансувалося за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку на суму 689,2 тис. грн та херсонського міського бюджету на суму 689,8 тис. грн.

Об'єкт розташований на шкільному стадіоні, де протягом року триває активне спортивне життя. Це сприятиме більшому залученню молоді до занять футболом, покращенню тренувального процесу футбольної команди, яка представляє с. Текстильників у чемпіонаті Херсона з футболу.

На сьогодні в цьому селищі функціонує футбольна команда «Текстильник» чисельністю 25 осіб та команда школи – 30 учнів.

Введення в дію спортивного майданчика зі штучним покриттям дасть можливість додатково залучити до занять футболом закладу освіти до 45 дітей (2 групи початкової школи по 15 учнів, 1 група середньої школи – 15 учнів).

«Відкриваючи цей майданчик, ми сподіваємося, що ви будете грати і тим самим удосконалювати свої футбольні навички. А в майбутньому, можливо, прославите не тільки Херсонщину, але й всю Україну», - підкреслив голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів