Мангер подякував херсонським правоохоронцям

Зі словами поваги та подяки звернувся до пенсіонерів та ветеранів Міністерства внутрішніх справ України та Національної поліції голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер.

«Непросту професію ви обрали свого часу. І, можливо, не кожний громадянин до кінця розуміє, що працівник внутрішніх справ – це справжнє покликання.

Адже в далекі часи, які вже стали сумною історією; коли держава майже відвернулася від вас, і вся велика країна поринула у безкарність і самоуправство, ви залишалися вірними своїй справі. Є такими і дотепер.

Не впевнений, що ви і сьогодні у повній мірі відчуваєте до себе гідну увагу, проте нарешті наше суспільство усвідомило: лише захищеність сьогодення дає змогу розвиватися і будувати плани на майбутнє.

І за те, що ви у будь-яких умовах стоїте на сторожі правопорядку, низький вам уклін», – сказав Владислав Мангер під час святкового заходу з нагоди Дня вшанування пенсіонерів та ветеранів МВС України та ГУНП в Херсонській області.

Херсонська обласна рада

Крім того, розпорядженням голови Херсонської обласної ради від 18 грудня 2017 року, за невтомну працю в органах внутрішніх справ, відповідальне ставлення до своїх обов'язків, та з нагоди свята Почесні грамоти отримали пенсіонери органів внутрішніх справ: Русаль Руслан Миколайович, Щепак Сергій Дмитрович та Польченко Володимир Миколайович.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів