У Новій Каховці хочуть побудувати спортивний центр

Дозвіл на розроблення історико-містобудівного обгрунтування місця розташування майбутнього Центру олімпійських видів спорту «Н2О Нова Каховка» 18 грудня надала Новокаховська міськрада.

Цей центр запропоновано розмістити в зоні охоронюваного ландшафту по пр-ту Дніпровському між готелем «Нова Каховка» і колишнім маслозаводом.

Таке рішення довелося прийняти задля врахування пам'яток і об'єктів культурної спадщини під час проектування будівель і споруд об'єкту нового будівництва, визначення його меж і площі тощо. У разі укладення договору виконувати роботи планується доручити київському державному підприємству «Науково-дослідний і проектний інститут містобудування». Вартість розробки науково-проектної документації оцінена в 97 581 гривню.

— Якщо ми колись доведемо інвестиційний проект з будівництва Центру олімпійських видів спорту до логічного завершення, наше місто увійде в історію з позитивним іміджем, — так прокоментував це рішення міський голова Володимир Коваленко.

Олександр ПІТОЄВ
"Новий День"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів