Як міській раді на Херсонщині вдалося заробити півмільйона гривень

Як міській раді на Херсонщині вдалося заробити півмільйона гривень
Близько 500 тисяч гривень вдалося заробити Каховській міській раді на відсотках від розміщення коштів громади на депозиті в одному з банків.

Таку інформацію озвучив начальник фінансового управління міськради Олександр Гончаров. «Мова йде про незатребувані кошти, які в будь-який момент ми можемо зняти з депозиту і витратити на потреби громади», — пояснив він.

З ініціативою покласти частину бюджетних коштів на депозит свого часу виступили депутати міськради від «Самопомочі». Від слів до діла у Каховці перейшли влітку. Всього на депозиті тут було оформлено 8 мільйонів гривень.

Це не є унікальним випадком для України, адже подібним чином з залишком своїх коштів вчиняють й деякі інші громади. Проте сама можливість заробляти за рахунок вкладення «зайвих» мільйонів на депозит свідчить про те, що громади почали справді непогано заробляти. Тепер залишилося, аби вони навчилися ще й відповідально їх витрачати.

Олег БАТУРІН
"Новий День"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів