Депутати Херсонщини готують звернення до Верховної Ради

Депутати Херсонщини готують звернення до Верховної Ради
Відповідний проект рішення оприлюднили на офіційному сайті Херсонської обласної ради.

Звернення стосується прискорення прийняття проекту Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо рентної плати за спеціальне використання води)» від 19 жовтня 2017 року №7213.

Справа в тому, що вже з 1 січня 2018 року набирають чинності зміни до статті 255 Податкового кодексу України. А вони, на думку обласних депутатів, матимуть не дуже добрі наслідки.

Як сказано в документі, це призведе до колапсу при визначені об'єкта оподаткування та платника збору за спеціальне використання води та ускладнення взаємовідносин між первинними та вторинними водокористувачами при розрахунках за подачу води.

«Ми, депутати Херсонської обласної ради, звертаємося до Верховної Ради України з проханням прискорити прийняття проекту Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо рентної плати за спеціальне використання води)» від 19 жовтня 2017 року №7213» - йдеться у проекті рішення.

Олена ПІМЕНОВА

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів