У херсонській школі: Святий Миколай іде, нам гостинці несе

У херсонській школі: Святий Миколай іде, нам гостинці несе
Під такою назвою в суботу, 16 грудня, пройшов святковий захід в стінах Антонівської "Зеленої школи" №21.

Актова зала школи сьогодні - єдине місце в селищі для зустрічей, проведення свят, заходів. Тут тепло і затишно, завжди чудова атмосфера. Сьогоднішнє дійство організовано бібліотекарем селищної бібліотеки Світланою Веклич та волонтеркою Світланою Грабко за підтримки депутатів Юрія Рожкова та Галини Лугової.

Метою заходу було показати яскравий колорит свят, традицій, які живуть, як в серцях малечі так і дорослих. Велика кількість ігор, жарт, розваг з подарунками супроводжувало Свято.

На захід був запрошений хор "Дніпровські передзвони", до якого входять багато місцевих жителів. Співали пісень з репертуару місцевого письменника Теременка Григорія Миколайовича.

Неймовірно гарні пісні про Антонівку, Херсон, плавні, степи, батьківський поріг лунали з вуст талановитих виконавців. На заході за підтримки депутатів було представлено першу збірку віршів Григорія Теременка. Книга вийшла під псевдонімом Григорій Задніпровський.

Жителі селища підтримали бурхливими оваціями пронизані щирою любов'ю до рідної землі пісні автора. Ось такий чудовий гостинець Святий Миколай приніс напередодні Свята жителям Антонівки.

Знаючи й шануючи свої традиції, визнаючи й підтримуючи корінні таланти, ми передаємо нашому підростаючому поколінню вагомий приклад, того, як любити, плекати, поважати, визнавати, чужому навчатися й свого не цуратися!, - розповіла директор "Зеленої школи " Галина ЛУГОВА

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів