Херсонський губернатор закликає шанувати друковане слово

Херсонський губернатор закликає шанувати друковане слово
На день Святого Миколая батьки охоче дарують своїм діткам солодощі та фрукти, але дуже доречним та, безумовно, дуже корисним подарунком може стати КНИГА, - переконаний голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв.

Серед великої кількості видань для дітей батькам легко розгубитися, яку ж книгу обрати за найкращу для свого маляти. Тому в нагоді стане Південний фестиваль книги і читання «Книжковий Миколай», в урочистому відкритті якого мені випала нагода взяти участь.

Сьогодні придбав для себе корисні видання: «Мудра книга» Ярослави Дочинець та «Антисуржик» Олександри Сербенської.

Крім того, напередодні зимових свят було дуже приємно отримати від представника львівської делегації Богдана Сидорака український народний співаник «І у нас, і у вас нехай буде гаразд», який вміщує тексти й ноти 321 пісні. До речі, колядки й щедрівки там також є!

Давайте шанувати друковане слово та привчати дітей до книги з малечку, щоб мати щасливу долю у нашому спільному українському домі!, - закликав Андрій ГОРДЄЄВ

P.S. Південний фестиваль книги і читання "Книжковий Миколай" триватиме три дні до 17 грудня включно. Тому хто не встиг його відвідати сьогодні, ласкаво запрошую на захід в суботу й неділю.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів