Ветеранську організацію на Херсонщині залишать без допомоги?

Ветеранську організацію на Херсонщині залишать без допомоги?
Припинити фінансування міської громадської організації ветеранів війни і праці з місцевого бюджету вже з 1 січня пропонують депутати Каховської міськради.

Натомість чиновники у проекті бюджету на 2018 рік пропонують виділити їм 34 тисячі гривень, організації воїнів-інтернаціоналістів — 25 тис. грн. і стільки ж організації інвалідів «Надія».

«Чорнобильської організації в цьому переліку немає, оскільки нині вона в нашому місті не діє», — доповнив начальник фінансового управління міськради Олександр Гончаров.

— У переліку на фінансування з бюджету варто залишити лише «Надію». Інші ж організації можуть брати участь у конкурсі проектів бюджету участі на рівні з іншими, — запропонувала депутат від БПП «Солідарність» Анна Садова.

Як повідомляв «Новий день», Каховська організація ветеранів протягом останніх років фінансувалася з місцевого бюджету фактично незаконно. Адже кошти виділялися їй відповідно до Закону «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Натомість ані в самій цій організації, ані в міській раді не могли назвати, скільки серед її членів є саме ветеранів війни, і чи є вони там узагалі. Крім того, з'ясувалося, що організація ще й незаконно займає приміщення в будинку по вул. Набережній, 9.

Утім, каховські чиновники сподіваються, що дуже скоро всі ці проблеми вдасться вирішити. Вони пов'язують це з переобранням голови організації ветеранів. 4 грудня нею стала Валентина Юрасова. Її попередник Валерій Коняєв пробув на даній посаді лише кілька місяців.

«З діяльністю ветеранської організації завжди були пов'язані безкінечні скандали і чвари. Власне ніякої діяльності стосовно саме ветеранів війни, яких в місті залишилося небагато, там узагалі не велося. Тепер є надія, що все зміниться на краще», — на умовах анонімності розповіли чиновники міськради.

Олег БАТУРІН
"Новий День"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів