Який проект реконструкції громадських локацій Херсона стане найкращим?

Нагадаємо, що 8 листопада 2017 року за ініціативи директора Тойота Центр Херсон «Авто-Плаза», депутата міської ради Валерія Боржкова в Херсоні стартував конкурс концептуальних ідей з реконструкції локацій обласного центру, які вже давно стали його візитною карткою.

Усім бажаючим херсонцям, дизайнерам і архітекторам було запропоновано представити свій проект громадського простору «Лебединого озера», площі Свободи, набережної на проспекті Ушакова, набережної в парку Слави, вулиці Суворова, парку «Казенний сад» (мкрн Шуменський) та ін.

У наступний четвер, 20 грудня, на території автосалону «Автоград-Херсон» відбудеться фінал конкурсу – огляд усіх представлених проектів, підведення підсумків та вручення нагород авторам кращих ідей з облаштування громадських місць Херсона.

Організатори наголошують, що підсумком проведення конкурсу стане втілення кращого проекту вжиття! Про що теж буде оголошено в цей день.

Дата: 20 грудня 2017, середа

Час проведення: 15:00-18:00

Місце проведення: автосалон «Автоград-Херсон», просп. Сенявіна, 41

Додаткова інформація: +38 (050) 219 35 01,

Анастасія ГАЙДАЙ,
помічниця директора Тойота Центр Херсон «Авто-Плаза»
Валерія БОРЖКОВА

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів