Херсонському університету повернуть землю біля моря

Херсонському університету повернуть землю біля моря
Завдяки втручанню обласної прокуратури земельну ділянку на узбережжі Чорного моря в смт Лазурне Скадовського районубуде повернуто її законному користувачу - Херсонському державному університету

За втручання прокуратури Херсонської області, якою здійснено вступ у справу відповідно до закону, апеляційним судом Херсонської області скасовано заочне рішення Скадовського районного суду, яким за підприємцем визнано право власності на об'єкт нерухомості комерційного призначення.

Вказаний об'єкт розташовано на земельній ділянці державної форми власності рекреаційного призначення загальною площею близько 1 га, яка з 1965 року належить на праві постійного користування Херсонському державному університету, що знаходиться на узбережжі Чорного моря в смт Лазурне Скадовського району.

Таким чином, займаючи послідовну та активну позицію, завдяки втручанню обласної прокуратури земельну ділянку в подальшому буде повернуто її законному користувачу.

Прокуратура Херсонської області

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів