Співаковський: Україна обрала шлях демократії, де головною цінністю є людина, захист її прав

Співаковський: Україна обрала шлях демократії, де головною цінністю є людина, захист її прав
Про таке йшлося у привітаннях, які народний депутат України Олександр Співаковський та керівники Херсонщини висловлювали сьогодні, 14 грудня, вітаючи суддів з професійним святом.

Разом із Андрієм Гордєєвим, головою Херсонської обласної державної адміністрації, Віталієм Тригубенко, прокурором Херсонської області, Владиславом Мангером, головою Херсонської обласної ради поздоровляли суддів, їх помічників, ветеранів суддівської справи із професійним святом.

Урочистості відбулись в апеляційному суді Херсонської області, його очільник Олександр Коровайко підбив підсумки року, що завершується. Було вручено багато відзнак, подяк та грамот.

Україна обрала шлях демократії, де головною цінністю є людина, захист її прав. Побажав працівникам судової системи відповідально ставитись до прийняття кожного рішення, бо за ним стоїть доля конкретної людини, і репутація України, як правової держави. Вірю, що наступний рік стане відліком нового часу для українців!, - зазначив Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів