Олена Урсуленко: Від активної позиції підприємців Херсона залежить, яким наше місто буде в майбутньому

Вчора, на засіданні регіональної ради підприємців при Херсонській облдержадміністрації під керівництвом Юрія Рожковапідвели підсумки роботи за рік, обговорили проблемні питання, з якими стикаються представники бізнесу, а також відзначили найактивніших, - повідомила секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко:

- Активні підприємці лобіюють розгляд питань, які в змозі вирішити місцева влада і полегшити умови ведення власної справи. Віра Токарєва є ініціатором і головним локомотивом просування питання щодо зниження ставки єдиного податку для підприємців ІІ групи.

Депутати міськради підтримали цей регуляторний документ, але він "загубився під скатертиною" на рівні виконавчої влади. Сподіваюсь, наступного року ми повернемося до цього питання і приймемо врешті-решт рішення, яке полегшить податковий тиск на підприємців.

Від активної позиції підприємців Херсона залежить, яким наше місто буде в майбутньому. Я готова вирішувати будь-які питання, які стосуються тих, хто створює нові робочі місця, хто забезпечує роботою свої родини, жителів міста, - заявила секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко

P.S. На засіданні ради підприємців вручила подяки директору Механічного заводу, члену виконкому Станіславу Путілову та Вірі Токарєвій, представнику громадської організації "Фортеця".

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів