На Херсонщині гімназисти підтримали свого товариша

В Каховській гімназії пройшов благодійний ярмарок, організований учнями 9 та 10 класів на підтримку свого однокласника,друга і чудового хлопця Андрія Таранішина, який знаходиться на лікуванні у Хайфі (Ізраїль).

У червні 2017 року абсолютно здоровому життєрадісному хлопчині діагностували лімфобласну лімфому типу Т. І ось вже майже півроку Андрій разом з мамою Наталією проходить лікування у Ізраїлі (на жаль, в Україні подолати хворобу не вдалося). Плюсом є те, що захворювання виявили на ранній стадії.

Для свого юного віку (йому всього 15 років) юнак тримається мужньо, своїм оптимізмом, позитивним настроєм вражає ізраїльських лікарів. Не дивлячись на хворобу, намагається вести активний спосіб життя. Він знімає відеоролики, створив сторінку на Фівері і готовий здійснювати платні переклади (таким чином намагається допомогти батькам зібрати необхідну суму на лікування).

Звичайно, лікування досить затратне, бюджет постійно змінюється, і без підтримки (не тільки моральної, але й фінансової) рідних, друзів, знайомих та незнайомих людей сім'ї було б дуже складно.

Лікування Андрієві подовжили ще на кілька місяців, безперечно, це додаткові ( і немалі) витрати. Тож усі небайдужі люди можуть долучитися до доброї справи:

1. У гривні на карту Приват банку на рахунок 4149 6258 1499 6714 ( батько хлопчика Олександр Таранішин)

2. Можна перерахувати кошти мамі Наталі на її картку в Авалі – 4130 6270 0011 8534 (Наталія Таранішина)

Або на цей же рахунок банківським переказом:

Банк отримувач:
ПАТ «Райффайзен Банк Аваль»

МФО: 328351

ЄДРПОУ отримувача: 2799518102

Розрахунковий рахунок (ОТРИМУВАЧА): 262570101

Номер карткового рахунку: 1018864000

Отримувач: Таранішина Наталія Вікторівна

Олена ДЕМЧЕНКО
"Каховська Зоря"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів