Нова ОТГ на Херсонщині із пріоритетами визначилася

Нова ОТГ на Херсонщині із пріоритетами визначилася
Ще вісім років тому, після серії аварій на старих опалювальних мережах та підтоплення деформованого фундаменту ґрунтовими водами, цегляна будівля школи в селі Східному в Херсонській області тріснула.

І спортзал від неї відійшов, наче острів від материка, сантиметрів на п'ятнадцять.

Цього вистачило, аби приміщення для занять фізкультурою визнали аварійними, і перестали пускати туди дітлахів. У теплу пору року вони займалися фізичними вправами надворі, а взимку — просто в шкільних коридорах.

І, схоже, таке неподобство владу Білозерського району області цілком влаштовувало. Бо впродовж восьми років на неодноразові прохання педагогів і сільради допомогти з грошима на ремонт будівлі чиновники відповідали пустопорожніми обіцянками і проханнями «трохи почекати».

Так тривало, поки Східне не приєдналося до об'єднаної територіальної громади із центром у сусідньому селі Музиківці. Обрали нових депутатів, а ті сіли вирішувати, на що скерувати кошти з бюджету ОТГ, вже не питаючи порад «у районі». «Дірок» у комунальному господарстві нарахували чимало, та насамперед погодилися допомогти школярам у Східному.

Виділили 2,5 мільйона гривень — цих грошей вистачило, аби «повернути острів до материка», закріпивши стіни спортивного залу та самого навчального корпусу міцними металевими бандажами. Фірма-підрядник замінила також ділянку геть поіржавілого підземного трубопроводу теплопостачання, тож тепер із зимовим обігрівом у Східненській ЗОШ буде все гаразд.

Але цим не обмежилися: наступного року тут утеплюватимуть стіни та ремонтуватимуть старий шиферний дах, який не спромоглися замінити впродовж 41 року з часу зведення споруди.

"Голос України"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів