Про майбутнє освіти на Херсонщині

Про майбутнє освіти на Херсонщині
Сьогодні, 12 грудня народний депутат України Олександр Співаковський взяв участь у регіональній нараді щодо майбутнього освіти на Херсонщині.

Парламентом був прийнятий Закон "Про Державний бюджет України на 2018 рік", у зв'язку із чим постало питання про входження вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, які на даний час мають статус окремих юридичних осіб, до складу вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації державної форми власності.

На нараді обговорювали можливість об'єднання, адже руйнацію цієї важливої ланки освіти для нашого регіону допустити не можна. Важливо на даному етапі керівникам навчальних закладів сісти за стіл перемовин та визначитись, з ким іти далі.

Цей процес займе два тижні, після чого про свої рішення керівники вишів повідомлять обласну владу, яка і буде формувати замовлення на фінансування з держбюджету тих чи інших навчальних закладів. Зустріч поки попередня, до процесу згодом долучаться всі технікуми та коледжі Херсонщини, які матимуть на це бажання.

Ніхто нікого примушувати не буде. Нині велика потреба у спеціалістах на багатьох підприємствах Херсонщини, тож у кожного навчального закладу просто має бути керівник - лідер, який зможе навколо себе згуртувати ініціативних однодумців, які усвідомлюють і важливість змін, і здатні реалізовувати нові ідеї.

У наших силах зупинити відтік молоді з регіону та запропонувати таку освіту, яка гарантуватиме в подальшому гарну роботу саме на Херсонщині. Але треба поспішати, брати ситуацію у власні руки, адже нині освіта стає потужною складовою економічного розвитку всієї країни, - заявив Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів