Андрій Гордєєв: Для нас 100-тисячний пасажир Херсонського аеропорту - це, безумовно, досягнення, але є ще над чим працювати...

Сьогодні, 12 грудня, прямо на виході з аеропорту керівники Херсонщини привітали Інну Халімончукта її чоловіка Франческо Каннову з отриманням почесного звання : 100-тисячний пасажир аеропорту «Херсон».

«Для нас 100-тисячний пасажир - це, безумовно, досягнення, але є ще над чим працювати. Адже порівняно зі львівським аеропортом, який приймав свого мільйонного пасажира, нам потрібно збільшувати кількість рейсів. Тому на 2018 рік ми маємо розширити географію польотів.

А саме відкрити нові авіарейси до Білорусії, Польщі, Болгарії та Туреччини. Аеропорт має приймати повітряні судна цілодобово й швидко їх обслуговувати, надавати європейський сервіс для пасажирів та авіакомпаній.

Також для нас важливо залучити лоу-кост авіакомпанії, щоб знизити вартість перельоту і таким чином зробити авіаперевезення доступнішими для всіх любителів цього виду транспорту» - прокоментував урочисту подію голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів