Андрій Гордєєв привітав підприємців Херсонщини


Андрій Гордєєв привітав підприємців Херсонщини

Сьогодні, 12 грудня, голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв взяв участь у засіданні регіональній ради підприємців Херсонської області.

Зібрання проходило під головуванням Юрія Рожкова, який очолює регіональну раду підприємців при обласній державній адміністрації, та за участі представників підприємств різних галузей.

У ході засідання підбили підсумки роботи ради за 2017 рік й обговорили практичне застосування суб'єктами підприємницької діяльності норм законодавства, що регулюють питання, пов'язані зі споживанням газу (облаштування суб'єктів підприємницької діяльності засобами дистанційної передачі даних власного комерційного вузла обліку згідно вимог НКРЕ; підключення до газових мереж), а також питання про безоплатне отримання частки землі із державної або комунальної власності для ведення особистого селянського господарства.

«Сприятливий діловий клімат є однією з передумов економічного зростання регіону. Обласна державна адміністрація сприяє створенню в області максимально комфортного бізнес-середовища для залучення інвестицій», - наголосив у вступній промові голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв.

Також у ході заходу він вручив подяки за багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок в соціально-економічний розвиток територіальної громади, високий професіоналізм, відданість справі та активну громадську позицію:

Молодецькому Сергію - члену Регіональної Ради підприємців при Херсонській обласній державній адміністрації;

Ніколаєвій Марині - члену Регіональної Ради підприємців при Херсонській обласній державній адміністрації.

Елеонора ГУСЬКОВА

Довідково: Рада підприємців є консультативно-дорадчим органом Херсонської обласної державної адміністрації, і її основним завданням є встановлення ефективної взаємодії та зворотного зв'язку між підприємцями та владою, зокрема – з обласною державною адміністрацією, для розв'язання проблем та вирішення питань, які стосуються підприємницької діяльності.

Елеонора ГУСЬКОВА

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів