Молодіжні стипендії на Херсонщині підвищать

Молодіжні стипендії на Херсонщині підвищать
На 485 гривень більше заплановано підвищити розмір традиційних персональних стипендій Каховської міськради для обдарованої молоді з наступного року.

За словами начальника відділу у справах молоді та спорту міськради Віктора Зубкова, якщо раніше стипендіатам з нагоди Дня молоді у червні виділяли 2000 гривень, то тепер 2485 грн. «Таким чином після сплати податків і військового збору вони отримуватимуть по 2000 грн. кожен», — додав він.

Як і завжди, наприкінці року в міськраді визначилися зі стипендіатами 2018 року. Вдруге у номінації «Молодіжна політика» ним став Григорій Мінський, один із організаторів мотофестивалю «Тачанка» та таборового збору козачат «Соснова Січ».

У цій же номінації стипендії отримають також вчителька фізики школи № 4 і наставниця куріня «Джура» Каховської паланки всеукраїнської дитячої скаутської організації «Січ» Марія Папаконстанді та член військово-патріотичного клубу «Каховка» В'ячеслав Пашинський.

Серед спортсменів стипендії отримають заслужений майстер спорту Дмитро Семененко і тенісист, чемпіон України серед дорослих у парному розряді Марк Ніколюк.

У номінації «Освіта» стипендіатами-2018 обрано ученицю 11-го класу Каховської гімназії Анастасію Савенко та учня школи № 2 Ярослава Хоменка. В номінації «Культура» — лауреатку багатьох музичних конкурсів, ученицю школи мистецтв Ксенію Малецьку і керівника студії спортивного бального танцю «Престиж» міського палацу культури «Меліоратор» Ігора Ольховського.

— Я почув чимало зауважень з приводу стипендіатів. Проте якщо така дискусія є — це добре. Отже, люди небайдужі до цієї теми, а значить є шанс на появу нових молодих лідерів і нових осіб, котрі заслуговуватимуть на отримання міських стипендій, — додав Віктор Зубков.

Олег БАТУРІН
"Новий День"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів