Аграрії Херсонщини надолужують втрачене

Аграрії Херсонщини надолужують втрачене
Агрофірми Генічеського, Чаплинського та Білозерського районів Херсонщини помітно пришвидшили придбання трубта дощувальних установок для «запрошення» дніпровської води на свої поля, де система зрошення була зруйнована чи розкрадена ще в 90-х, а тепер відновлюється.

І якщо в минулі роки по області вдавалося вводити в експлуатацію додатково від трьох до десяти тисяч гектарів під зрошення, то наступного року очікують рекордного розширення площ одразу на тринадцять тисяч гектарів — з нинішніх 423 тисяч до 436 тисяч гектарів. Відповідно зростуть врожаї овочевих та зернових культур, які зазвичай вирощують на зрошенні.

Держава від «реабілітації» поливу також осторонь не залишається. Начальник обласного управління водних ресурсів Ігор Андрієнко зазначив: у модернізацію семи насосних станцій тих районів Таврії, де триває активне розширення клину поливних земель, лише цьогоріч держава інвестувала 26 мільйонів бюджетних гривень.

"Голос України"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів