Херсонгаз різко знизив темпи повірки лічильників газу

Херсонгаз різко знизив темпи повірки лічильників газу
Херсонгаз значно знизив темпи повірки лічильників газу наприкінці 2017 року через відсутність обмінного фонду лічильників.

Щороку підприємство безкоштовно для абонентів проводить повірку побутових лічильників газу у кількості 35-45 тис. приладів. І кожного року загальна цифра зростатиме на 5-7 тисяч лічильників.

Стандартний інтервал повірки лічильника відповідно до паспортів приладів становить 5-8 років, протягом 2017 року вже повірено понад 34 тис. лічильників , проте виявлено значну кількість приладів, що не пройшли повірку - вибраковані. Кількість таких приладів становить понад 2,5 тис. або майже 8% відсотків від загальної кількості повірки.

На місце забракованого приладу підприємство має встановити новий лічильник за свої кошти, навіть якщо вибракуваний лічильник був власністю споживача. Проте через велику кількість вибраковки та різницю в типах лічильників у підприємства на сьогодні немає коштів на придбання лічильників - так званого обмінного фонду.

Через це ПАТ Херсонгаз вимушено знижає кількість лічильників, що знімаються на періодичну повірку, до кінця 2017 року, оскільки відсутні кошти для придбання поповнення обмінного фонду лічильників на 1000 штук.

Прес-секретар ПАТ "Херсонгаз"
Наталія ПЯТНИЧЕНКО

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів