Галина Лугова: Разом, чуючи один одного і працюючи, ми досягнемо результату!

Галина Лугова: Разом, чуючи один одного і працюючи, ми досягнемо результату!
На цьому тижні депутат Херсонської міської ради Галина Лугова проводила прийом громадян с. Молодіжного, зверталися жителі про наболіле, і одне з наболілого, яке було підняти раніше - дороги, щойно майже завершено облаштування вул. Ювілейної та Жовтневої.

На чисельні звернення громадян щодо ремонту вулиць, мною було підняте питання, на засіданні бюджетної комісії, до складу якої я входжу, щодо виділення коштів на ремонт, та були зроблені рекомендації управлінню доріг щодо реалізації запитів на цей рік двох вулиць і внесено в план роботи на наступний 2018 рік вул.Садову, Ювілейну, Ботанічну.

Дякую управлінню доріг, КП "Дорожнік", Валентину Чеснокову за злагоджено роботу, і чудовим хлопцям підприємства, які відповідально та якісно виконають свою роботу. Люди вдячні, що за десятки років існування селища нарешті дочекалися змін. Разом, чуючи один одного і працюючи, ми досягнемо результату. Ще попрацюємо!, - впевнена Галина ЛУГОВА.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів