У Голій Пристані оголошено проведення загальноміської акції «Нагодуй птаха»

У Голій Пристані оголошено проведення загальноміської акції «Нагодуй птаха»
Ось і настала зима! На вулиці стає дедалі прохолодніше, люди починають тепліше одягатися, всі хочуть бути поближче до тепла.

Скоро стане зовсім холодно і сніговою легкою ковдрою буде вкрито землю. Саме час подумати про неперелітних птахів, які залишаються у нас зимувати.

Птахи взимку бояться не холоду, а голоду. Найчастіше пернаті гинуть у сильні морози. Врятувати птахів від голодної смерті – просто: розвісити годівнички і не забувати поповнювати їх підходящим кормом.

Саме таку ідею і запропонував депутат Голопристанської міської ради Юрій Зеленін. За його ініціативи у місті оголошено акцію «Нагодуй птаха», під час якої учні шкіл та вихованці дошкільних навчальних закладів міста будуть змагатися у виготовленні найкращої годівниці для птахів.

Підведення підсумків акції відбудеться у святковий день 19 грудня – День Святого Миколая. У кожному навчальному закладі буде визначено переможця, який отримає святковий новорічний подарунок від організатора акції.

А 20 грудня у всіх навчальних закладах міста та у парку ці годівнички будуть розвішуватися учнями старших класів.

Також Юрій Володимирович запрошує долучитись до його ініціативи спонсорів, які бажають поздоровити дітей зі святом та нагородити їх смачними новорічними подарунками.

Гола Пристань

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів