У Херсонській ШГП відбувся театральний перфоманс, присвячений Миколі Кулішу

У Херсонській ШГП відбувся театральний перфоманс, присвячений Миколі Кулішу
Вчора, 6 грудня, в НВК «ШГП» ХОР відбувся театральний перформанс «Микола Куліш і Олешки: карби із долі майстра»,присвячений 125-річчю з дня народження видатного українського письменника і режисера.

Почесним гостем свята був Олександр Андрійович Книга. Директор Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру імені Миколи Куліша, розповів учням цікаві та маловідомі факти з життя «українського Шекспіра». На згадку про зустріч подарував книги сучасного письменника Василя Шкляра.

На святі лунали поезії Миколи Братана про земляка, людину, яка прожила не довге, але багате подіями життя, автобіографічні спогади Миколи Куліша про рідний південь.

Діти, педагоги та батьки дізналися, що Херсонщина – є малою Батьківщиною генія української драматургії з відеосюжету, підготовленого учнями 5-А класу, про життєвий і творчий шлях митця.

Глядачі мандрували сторінками комедії Миколи Гуровича Куліша «Мина Мазайло», були здивовані легкістю та сатиричністю, словесною грою, яка змусила замислитися над глибоким змістом.

У залі панувала святкова, тепла, творча атмосфера. Учні дізналися, що українська мова милозвучна, багата на синоніми та безцінна. Тому й не можна перекласти комедію «Мина Мазайло» іншою мовою, бо втратиться самобутнє надбання української культури.

За матеріалами НВК "ШГП"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів