Учений Херсонського державного університету - обласний стипендіат

Вчора, 5 грудня, в Департаменті освіти, науки та молоді Херсонської ОДА, за результатами розгляду документів та публічного захисту наукових досліджень, було визначено претендента на призначення обласної стипендії кращому молодому науковцеві Херсонської області за підсумками 2017 року.

Стипендію присуджують за особливі досягнення в галузі природничих, технічних та гуманітарних наук, які забезпечують реалізацію стратегічних цілей, завдань, пріоритетів і напрямів сталого економічного й соціального розвитку Херсонської області.

У конкурсі взяли участь дев'ять учених віком до 35 років, що представляли Інститут зрошувального землеробства, Інститут рису НААН, Інститут тваринництва степових районів, Херсонський державний університет, Херсонську державну морську академію, Херсонський державний аграрний університет, Херсонський економічно-правовий інститут.

Члени комісії, до якої ввійшли депутати Херсонської обласної ради, науковці вишів та наукових установ області, представники громадських організацій тощо, шляхом таємного голосування кращим молодим науковцем Херсонської області 2017 року визначили кандидата географічних наук, асистента кафедри соціально-економічної географії Херсонського державного університету РОМАНА МОЛІКЕВИЧА (на фото).

Тема дослідження «Геопросторовий аналіз медико-географічної ситуації в контексті формування мережі госпітальних округів Херсонської області».

Сергій ОМЕЛЬЧУК

Щиро вітаємо Романа Молікевича й бажаємо нових наукових перемог!

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів